الطائر (Altair)

الطائر (Altair)
اولین حضور در یک بازی ویدیویی: 2007
حضور قابل توجه: Assassin’s Creed

الطائر ابن لا احد شخصیت اصلی اولین بازی فرنچایز Assassin’s Creed است که در سال 2007 عرضه شد. این بازی در دوران سومین جنگ صلیبی برای سرزمین مقدس اتفاق می‌افتد. الطائر یکی از اعضای انجمن مخفی برادری Assassin است؛ گروهی که با هدف مقابله با شوالیه‌های معبد یا Templarها ایجاد شده است. تمپلارها قصد دارند با پیدا کردن اشیایی به نام “قطعه‌های عدن” یا Pieces of Eden، کنترل جهان را به دست بگیرند. الطائر یک جنگجوی دلیر و کارکشته است که از قابلیت‌های مختلفی مثل مخفی‌کاری، پارکور و سلاح‌های متنوع برای از بین بردن دشمنانش استفاده می‌کند.
الطائر در سال 1165 میلادی در مصیاف در سوریه در خانواده‌ای از اسسین‌ها متولد شد. مادرش اندکی پس از زایمان او از دنیا رفت و پدر او نیز توسط تمپلارها کشته شد، آن هم در زمانی که او فقط 11 سال داشت. او از کودکی توسط المعلم، رهبر فرقه اسسین، پرورش و تمرین داده شد. الطائر با پشتکار و جسارتی مثال‌زدنی در محفل برادری اسسین‌ها رشد کرد و به سرعت پله‌های ترقی را پیمود؛ به شکلی که در 25 سالگی به مقام استاد اسسین رسید.
البته همیشه غرور و تعصبی خاص در وجود الطائر به چشم می‌خورد، چیزی که باعث شد در موقعیتی حساس، اصول انجمن اسسین را زیر پا بگذارد و از قوانین سرپیچی کند. در سال 1191 او به ماموریتی فرستاده شد تا سیب عدن، یکی از قطعه‌های عدن را از رابرت دی سیبل (Robert de Sable)، استاد بزرگ تمپلارها بدزدد. او در این ماموریت شکست خورد و البته اشتباه او، راه را برای حمله‌ی تمپلارها به مصیاف باز کرد؛ اتفاقی که باعث مرگ بسیاری از اسسین‌ها شد. المعلم تصمیم گرفت تا به عنوان مجازات، الطائر را از جایگاه خود به یک اسسین معمولی تنزل دهد و تمامی وسایل او را نیز ضبط کند. پس از این، المعلم به الطائر فرصتی برای اثبات دوباره‌ی خودش داد؛ رفتن به سرزمین مقدس و کشتن 9 عدد از رهبران تمپلار. پس از این، داستان الطائر تمامی افسانه و اسطوره است!
الطائر تا زمان مرگ در سال 1257 میلادی و در 92 سالگی زندگی پرماجرایی داشت. او روزها خود را در کتابخانه‌ی شخصی‌اش حبس می‌کرد تا سیب عدن را بررسی کند. مطالعات او تبدیل به میراثی ارزشمند برای نسل‌های بعدی اسسین‌ها شد. او یکی از بزرگترین اسسین‌های تاریخ به شمار می‌رود.
الطائر همچنین یکی از اجداد دزموند مایلز نیز هست؛ یک اسسین در دنیای مدرن که با دستگاهی به نام انیموس به خاطرات اجداد خود دسترسی دارد. دزموند از دانش و توانایی‌های الطائر برای مبارزه با گروه صنایع ابسترگو (Abstergo Industries) استفاده کرد. این گروه در واقع در مالکیت تمپلارها قرار داشت.
الطائر شخصیتی قابل توجه در مجموعه Assassin’s Creed است که نقاط قوت و ضعف اسسین‌ها به خوبی در او نمود پیدا کرده است. او شجاع، وفادار، باهوش و کاردان است؛ اما در عین حال مغرور، یاغی، بسیار کنجکاو و مهربان نیز هست. او قهرمانی است که برای هدفی والا جنگید؛ فردی که اشتباهاتی نیز داشت اما از آنها درس گرفت. او افسانه‌ای است که دنیا را با اعمال خود تغییر داد.

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
حتما نظرتون رو برای ما بنویسید ...x
()
x

فرم پذیرش شرایط ارائه خدمات

لیست قوانین و مقررات
1. ارائه قبض جهت تحویل کالا الزامی است و مدت اعتبار آن یک ماه است.
2. مدت زمان اعلام وضعیت اولیه دستگاه پس از تستهای فنی، بین 2 تا 3 روز کاری است.
3. شرکت فقط ملزم به رفع ایرادات گزارش شده توسط مشتری خواهد بود.
4. در صورت عدم وجود قطعات یدکی و طولانی شدن مدت زمان تعمیر، مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
5. پس از اعلام هزینه در صورت کنسل شدن توسط مشتری ، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان جهت بررسی فنی دریافت می گردد و نیز پس از اطلاع کنسلی به دفتر فنی (از طریق درج در سامانه آنلاین و یا تماس تلفنی)، کالا یکروز بعد به مشتری تحویل داده میشود.
6. دستگاههای تعمیر شده به مدت سه روز از تاریخ تحویل دستگاه، دارای ضمانت در اجرت تعمیر است، لذا قطعات یدکی تعویض شده شامل هیچگونه ضمانتی نیست. (باتری های تعویض شده شامل 5 ماه گارانتی می باشد)
7. معایب مربوط به آب خوردگی قطعات در برخی موارد به طور کامل قابل رفع نبوده و در صورت درخواست تعمیر از طرف مشتری، مشمول ضمانت بند فوق نخواهد بود.
8. در صورت آب خوردگی و صدمات فیزیکی و یا داشتن سوابق قبلی تعمیرات، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال ایرادات احتمالی در حین تعمیر دستگاه مانند خاموشی کامل، محو شدن تصویر ، قطعی تاچ و غیره را ندارد.

امکانات

جناب آقای چراغچی

۰۹۳۵۲۲۲۰۱۷۰

این بخش در حال ویرایش میباشد ...

درحال ساخت