دوره مقدماتی آموزش تعمیرات موبایل

دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

توضیحات دوره مقدماتی آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلفن همراه در سرتاسر دنیا، رفع عیب و بازیابی این دستگاه ها نیز به یکی از نیاز های اساسی کاربران تبدیل شده است. چرا که در بسیاری از مواقع با هزینه ای بسیار کمتر از خرید یک تلفن همراه جدید می‌توان دستگاه آسیب دیده را تعمیر کرد.

چالش بزرگ بر سر راه تعمیرکاران تلفن همراه بروزرسانی اطلاعات در این زمینه می‌باشد که در نتیجه سرعت بسیار زیاد پیشرفت و تغییر تکنولوژی در این حوزه است. شاید تعویض کردن قطعات در بعضی از مسائل راه حل مشکل باشد، اما تعمیر کردن مزایای بسیاری دارد که نیازمند توانایی بالا و اطلاعات به روز است.

دوره آموزشی مقدماتی تعمیرات موبایل می‌تواند نقطه آغاز پرواز شما در این حوزه باشد. در این دوره سعی شده تا حیاتی ترین اطلاعاتی که هر تعمیرکار باید از تلفن همراه و تعمیر آن داشته باشد در اختیار هنرجویان قرار گیرد. در بسیاری از مواقع نبود اطلاعات اولیه به‌روز شما را از تعمیر یک تلفن همراه باز می‌دارد. سرفصل های این دوره به گونه ای طراحی شده است که هنگام مواجهه با هر گونه ایراد و مشکل در همه تلفن های همراه بتوانید به درستی به سمت حل مشکل حرکت کنید. علاوه بر تمامی نکات لازم برای تعمیرات تلفن همراه، شما در این دوره با انواع دستگاه ها و همچنین اقدامات نرم افزاری لازم برای تعمیرات نیز آشنا خواهید شد.

لازم به ذکر است که این دوره از صفر شروع می‌گردد و در صورتی که هیچ اطلاعات فنی یا اطلاعات الکترونیکی ندارید مشکلی برای شرکت در این دوره ندارید و به شما آموزش داده خواهد شد.

تکمیل کننده این اطلاعات برگزاری جلسات و کارگاه های عملی، جلسات پرسش و پاسخ و 3 ماه پشتیبانی رایگان است که راه شما را در رسیدن به بالاترین سطح کار در حوزه تعمیرات موبایل هموار می‌کند.

آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

این دوره آموزش تعمیرات موبایل در مشهد و به صورت حضوری برگزار میگردد. این دوره، به عنوان یک فرصت بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به عرصه تعمیرات و فناوری، ارائه می‌شود. این دوره با ارائه مفاهیم اساسی تا تکمیلی در زمینه تعمیرات و نگهداری موبایل، شرکت‌کنندگان را به دنیای پرفراز و نشیب تعمیرات گوشی‌ها وارد می‌کند. با استفاده از تجهیزات مناسب و مدرسان ماهر، این دوره فرصتی مناسب را برای کسب مهارت‌های جدید و افزایش دانش فنی در حوزه موبایل ایجاد می‌کند.

شرکت در این دوره، علاوه بر ایجاد فرصت‌های شعف‌آور در زمینه تعمیرات، امکان ایجاد شبکه‌های حرفه‌ای و ارتباط با همکاران دیگر را نیز به همراه دارد.

همچنین شرکت‌کنندگان در این دوره می‌توانند پس گذراندن دوره مقدماتی بصورت موفقیت‌آمیز، در دوره پیشرفته آموزش تعمیرات موبایل در مشهد شرکت کنند.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در مشهد

مبنای محاسبه هزینه دوره‌های حضوری بر اساس تعداد ساعات دوره، سطح مباحث آموزشی و تسلط و سطح دانش مربی در حوزه آموزشی تعیین می‌گردد. ما در گروه بارسلون سعی بر این داریم با قیمت‌گذاری منصفانه شرایط مناسبی برای علاقه‌مندان فراهم کنیم.

سرفصل‌های دوره آموزش تعمیرات موبایل (مقدماتی)

جلسه اول

آشنایی با تلفن همراه و قطعات به کار رفته در آن

جلسه دوم

آشنایی کامل با ابزارآلات مورد نیاز تعمیرکار (مشاوره خرید)

جلسه سوم

آشنایی و شناخت مقاومت و آموزش عیب‌یابی

جلسه چهارم

آشنایی و شناخت سلف و آموزش عیب‌یابی

جلسه پنجم

آشنایی و شناخت خازن و آموزش عیب‌یابی

جلسه ششم

آشنایی و شناخت دیود و ترانزیستور و آموزش عیب‌یابی

جلسه هفتم

آشنایی و شناخت انواع IC و شابلون و نحوه کار با آن‌ها

جلسه هشتم

معرفی و تشریح بلوک‌های تلفن همراه

جلسه نهم

نحوه عیب‌یابی تلفن همراه از طریق جریان‌کشی

جلسه دهم

جلسه آشنایی با نرم‌افزارهای فلش اندروید و بکاپ‌گیری

جلسه یازدهم

پرسش و پاسخ

مدرس دوره

جابر بنی اسدی

جابر بنی‌اسدی

کارشناس الکترونیک
بیش از 10 سال سابقه کار در حوزه تعمیرات سخت‌افزار تلفن‌همراه

مدرس دوره

جابر بنی اسدی

جابر بنی‌اسدی

کارشناس الکترونیک
بیش از 10 سال سابقه کار در حوزه تعمیرات سخت‌افزار تلفن‌همراه

فرم ثبت‌نام دوره

"*" indicates required fields

مشخصات فردی*

نوع ثبت‌نام خود را مشخص کنید*
زمان برگزاری کد جدید از دوره آموزشی، پس از تکمیل فرم "پیش ثبت نام اولیه" به دانشجو اطلاع‌رسانی خواهد شد.
در صورتیکه از زمان کلاس‌ها آگاه بوده و قصد انجام ثبت‌نام نهایی را دارید گزینه "ثبت‌نام نهایی و پرداخت شهریه" را انتخاب کنید

فرم پذیرش شرایط ارائه خدمات

لیست قوانین و مقررات
1. ارائه قبض جهت تحویل کالا الزامی است و مدت اعتبار آن یک ماه است.
2. مدت زمان اعلام وضعیت اولیه دستگاه پس از تستهای فنی، بین 2 تا 3 روز کاری است.
3. شرکت فقط ملزم به رفع ایرادات گزارش شده توسط مشتری خواهد بود.
4. در صورت عدم وجود قطعات یدکی و طولانی شدن مدت زمان تعمیر، مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
5. پس از اعلام هزینه در صورت کنسل شدن توسط مشتری ، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان جهت بررسی فنی دریافت می گردد و نیز پس از اطلاع کنسلی به دفتر فنی (از طریق درج در سامانه آنلاین و یا تماس تلفنی)، کالا یکروز بعد به مشتری تحویل داده میشود.
6. دستگاههای تعمیر شده به مدت سه روز از تاریخ تحویل دستگاه، دارای ضمانت در اجرت تعمیر است، لذا قطعات یدکی تعویض شده شامل هیچگونه ضمانتی نیست. (باتری های تعویض شده شامل 5 ماه گارانتی می باشد)
7. معایب مربوط به آب خوردگی قطعات در برخی موارد به طور کامل قابل رفع نبوده و در صورت درخواست تعمیر از طرف مشتری، مشمول ضمانت بند فوق نخواهد بود.
8. در صورت آب خوردگی و صدمات فیزیکی و یا داشتن سوابق قبلی تعمیرات، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال ایرادات احتمالی در حین تعمیر دستگاه مانند خاموشی کامل، محو شدن تصویر ، قطعی تاچ و غیره را ندارد.

امکانات

جناب آقای چراغچی

۰۹۳۵۲۲۲۰۱۷۰

این بخش در حال ویرایش میباشد ...

درحال ساخت