خانه » بازیکده بارسلونی ها » 10 بازی آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده برای گوشی‌های اندرویدی

10 بازی آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده برای گوشی‌های اندرویدی

آنچه در این مقاله خواهید خواند ...

بسیاری از بازیکنان و مخاطبان گیم، هدفشان از بازی کردن جابجا کردن رکوردها و برآمدن از پس چالش‌هاییست که هر بازی به شکل خودش روبروی آن‌ها قرار می‌دهد. اما دسته‌ای دیگر از بازیکنان، برای رسیدن به آرامش و لذت بردن از یک فضای آرامش‌بخش گیم را انتخاب میکنند. امروز در این مقاله 10 بازی آرامش‌بخش برای گوشی‌های اندرویدی را به شما معرفی میکنیم؛ با ما همراه باشید.

1. بازی Alto’s Odyssey و Alto’s Adventure

1. بازی Alto’s Odyssey و Alto’s Adventure
1. بازی Alto’s Odyssey و Alto’s Adventure

این دو بازی درواقع نسخه اول و دوم یک بازی بسیار محبوب اندرویدی هستند در سبک رانر بینهایت یا infinite runner. در این بازی‌ها شخصیت اصلی که alto نام دارد، از بالای تپه‌ای شروع به اسکی میکند و بازیکن وظیفه دارد با هدایت او، از موانع رد شود و تعدادی آیتم نیز در سر راهش قرار گرفته که میتواند آنها را بردارد. بازی از نظر بصری بسیار زیباست و گیم‌پلی جذابی نیز دارد، اما نمیتوان بازی اصلی را خیلی آرامش‌بخش دانست چون در هر حال باید مواظب موانع و برداشتن آیتم‌ها باشید؛ اما در هردو بازی حالتی به نام zen mode وجود دارد که بدون استرس شکست خوردن و جمع‌آوری آیتم، به بازیکن اجازه میدهد تا آزادانه اسکی کند، حرکات نمایشی انجام دهد و از مناظر خیره‌کننده‌ی بازی لذت ببرد.

لینک دانلود بازی Alto’s Adventure در گوگل پلی

لینک دانلود بازی Alto’s Odyssey در گوگل پلی

لینک دانلود بازی Alto’s Adventure در کافه بازار

لینک دانلود بازی Alto’s Odyssey در کافه بازار

2. بازی Grand Mountain Adventure

بازی Grand Mountain Adventure

این بازی نیز تقریبا مشابه مورد قبلیست، بازیکن کنترل یک کاراکتر را در دست میگیرد تا اسکی کند. البته این بازی بر خلاف مجموعه Alto دارای گرافیک سه بعدی است. از نظر بصری با توجه به اینکه در مورد گرافیک بازی گوشی‌های هوشمند صحبت میکنیم، میتوانیم کیفیت تصاویر را متوسط به بالا در نظر بگیریم. چیزهایی مانند ماموریت در این بازی تعریف شده‌اند تا روحی چالشی به بازی ببخشند ولی اگر با هدف آرامش‌بخشی قصد تجربه‌ی این بازی را دارید میتوانید از انجام آن ماموریت‌ها به آسانی صرف نظر کنید. چند تا از ویژگی‌های این بازی که آن را تبدیل به گزینه‌ای مناسب برای دوری از استرس میکند، عدم وجود نوار سلامتی یا محدودت زمانی برای اتمام مراحل است. سایر ویژگی‌های مثبت این بازی را میتوان پشتیبانی از دسته، سیستم ابتدایی انجام حرکات نمایشی و تعدد کوه‌هایی که برای اسکی در دسترس هستند دانست.

لینک دانلود بازی Grand Mountain Adventure در گوگل پلی

لینک دانلود بازی Grand Mountain Adventure در کافه بازار

3. بازی I Love Hue and I Love Hue Too

بازی I Love Hue and I Love Hue Too

در این دو بازی که باز هم نسخه اول و دوم یک بازی محسوب می‌شوند، با مکانیک سرگرم‌کننده‌ای در مورد ترکیب رنگ و ایجاد یه پالت رنگ سر و کار دارید. در بازی اول 900 مرحله بدون محدودیت زمانی و هیچ‌گونه محدودیت دیگر را در پیش دارید. در بازی دوم یک زمینه‌ی هندسی به بازی اضافه می‌شود و در کنار این مورد، یک سیستم چالش انتخابی نیز وجود دارد.

دانلود بازی I Love Hue در گوگل پلی

دانلود بازی I Love Hue Too در گوگل پلی

دانلود بازی I Love Hue Too در کافه بازار

4. بازی Minecraft

بازی Minecraft

ماینکرفت را باید جزو بازی‌هایی حساب کرد که تجربه‌ی آنها باعث آرامشتان خواهد شد. در بازی موبایلی ماینکرفت دو حالت برای تجربه وجود دارد که میتوان گفت هیچکدام استرس‌زا نیستند. حالت اول خلاقانه یا creative mode نام دارد که به شما اجازه انجام هرکاری بدون محدودیت را میدهد. حالت دوم که survival نام دارد؛ بسیاری از بازیکنان گمان میکنند که تجربه‌ی این حالت استرس‌زاست اما به محض اینکه در این حالت موفق به پیدا کردن غذا شوید و اولین پناهگاه خود را بسازید، کارها بسیار آسان خواهند شد و میتوانید بازی را با آرامش جلو ببرید. در بازی چندین روش برای وقت گذراندن وجود دارد، استخراج از معادن (mine)، ساخت وسایل و چیزهای مختلف (craft) و حتی ماجراجویی. در نهایت، ماینکرفت یک حالت چندنفره نیز دارد که در آن میتوانید با دوستانتان به تجربه‌ی آن بپردازید.

دانلود بازی Minecraft در گوگل پلی

دانلود بازی Minecraft در کافه بازار

5. بازی Monument Valley 1&2

بازی Monument Valley 1&2
بازی Monument Valley 1&2

این دو بازی نیز از شناخته‌شده‌ترین آثار آرامش‌بخشی هستند که میتوانید روی گوشی‌های اندرویدی تجربه کنید. این دو بازی نیز مانند بسیاری از بازی‌های این لیست از جلوه‌های بصری جذاب و پازل‌های جذاب بهره میبرند. در مجموع میتوان گفت که در این دو بازی شما با پرسه در مراحل و چرخش صفحه به دنبال راه خروج میگردید. هیچ سیستم امتیازدهی و محدودیت زمانی نیز کار را برای شما سخت نخواهد کرد. میتوان گفت دو بازی شباهت بسیاری به یکدیگر دارند و برای انتخاب یکی از آنها کار سختی نخواهید داشت.

دانلود بازی Monument Valley در گوگل پلی

دانلود بازی Monument Valley 2 در گوگل پلی

دانلود بازی Monument Valley در کافه بازار

6. بازی My Oasis Season 2

این بازی درواقع یک بازی در سبک idle محسوب میشود. در این سبک بدون حضور بازیکن نیز امتیاز برای او جمع‌آوری میشود. بعنوان مثال یک بازی را در نظر بگیرید که بازیکن وظیفه دارد در آن سنگهای معدنی را استخراج کند؛ بعد از استخراچ چند سنگ اولیه و شروع بازی، میتوانید از بازی خارج شوید . بازی به استخراج سنگ برای شما ادامه خواهد داد. البته در بیشتر بازی‌های idle هنگامی که بازیکن به صورت فعالانه کار تخصصی بازی را انجام دهید میتوانیدر به منابع بیشتری در مقایسه با حالت خودکار برسید. بیایید به My Oasis Season 2 برگردیم. در این بازی شما صاحب یک زمین خالی هستید و میتوانید آن را با آیتم‌های مختلفی مانند درخت، گل، حیوانات مختلف و چیزهای دیگری تزئین کنید. در این بازی عمدتا بایدبه طور فعالانه روی صفحه کلیک کنید تا امتیاز جمع‌آوری کنید و البته همانطور که اشاره شد، بدون انجام این کار نیز بازی امتیازاتی به حساب شما واریز خواهد کرد. در آخر نیز میتوانید جزیره‌ی خود را ارتقا دهید و چیزهای مختلفی که در ابتدا قفل هستند را به آن اضافه کنید. این بازی حتی موسیقی آرامش‌بخشی نیز دارد. تجربه‌ی آن را از دست ندهید.

دانلود بازی My Oasis: Relaxing, Satisfying در گوگل پلی

دانلود بازی My Oasis – مای اوسیس: “رهایی از استرس و اضطراب” در کافه بازار

7. بازی Prune

بازی Prune

Prune یکی از عناوین آرامش‌بخش و کلاسیک اندروید محسوب می‌شود. درواقع در این بازی باید یک درخت را رشد دهید و هرس کنید تا زمانی که کاملا سالم باشد. شما کار خود را زمانی شروع میکنید که هنوز با یک نهال کوچک سر و کار دارید. با تکان دادن انگشت خود روی صفحه، درخت را به سمت دلخواه خود رشد میدهید؛ زمانی که گیاه را به نور برسانید . باعث شوید شکوفه دهد، برنده‌ی بازی شده‌اید. این بازی از نقاط قوتی مانند موسیقی زمینه‌ی بسیار آرامش‌بخش و گرافیک ساده اما تاثیرگذار در 48 مرحله بهره میبرد. درست است که باید کمی سرعت را چاشنی کار کنید اما میتوانید مراحل را به هر تعداد که میخواهید تکرار کنید.

دانلود بازی Prune در گوگل پلی

8. بازی Shadowmatic

بازی Shadowmatic

این مورد نیز یکی از جالب‌ترین بازی‌های این لیست محسوب میشود. این بازی از نور و سایه استفاده میکند تا برای بازیکن چالش سبکی را طراحی کند؛ به شکلی که بازی طرح‌های مختلفی را در اختیار بازیکن قرار میدهد و هدف شما چرخاندن این طرح‌ها به شکلی‌ست که سایه‌ی آنها در نهایت تشکیل چیز معنی‌داری بدهد. بازی شامل بیش از 100 مرحله، و نیز دارای گرافیک قابل قبول و در انتها یک سیستم راهنمایی است که در صورتی که برای رد کردن مرحله‌ای دچار مشکل شدید، میتوانید از آن کمک بگیرید.

دانلود بازی Shadowmatic در گوگل پلی

9. بازی Stardew Valley

بازی Stardew Valley

این بازی در دسته‌ی شبیه‌سازی کشاورزی قرار میگیرد و میتوان آن را بهترین بازی این حوزه نیز به شمار آورد. در این بازی، بازیکنان در یک مزرعه متروکه قرار میگیرند و باید آن را به حالت فعال بازگردانند. البته فعالیت‌های دیگری نیز برای انجام دادن وجود دارند؛ کارهایی مانند ازدواج، ماهی‌گیری و انجام یک سری ماموریت برای روستاییانی که در مجاورت شما قرار دارند. بازی بسیار آرامش‌بخش است چون هیچ عجله‌ای برای انجام هیچ کاری وجود ندارد. البته میتوان گفت که اگر به موقع و بدون معطلی خاصی فعالیت‌ها را انجام دهید، چیزی حدود 50 ساعت گیم‌پلی را صرف این بازی خواهید کرد.

دانلود بازی Stardew Valley در گوگل پلی

10. بازی zenge

آخرین بازی لیست نیز یک بازی پازلی بسیار آرامش‌بخش است. توسعه‌دهندگان این بازی، هیچ گونه امتیاز، آموزش، آمار یا چیزهایی مانند این را در این بازی قرار نداده‌اند. درواقع فقط بازی را نصب کرده و مستقیما به تجربه‌ی آن میپردازید. از این نظر، این بازی مشابه بازی‌های پازلی کلاسیک و قدیمی است. بازیکنان در هر مرحله، با تعدادی اشکال مختلف روبرو میشوند که باید با کنار یکدیگر قرار دادن آنها یک تصویر را بسازند. در پایان نیز باید اشاره کنیم که مانند بسیاری از بازی‌های این لیست، موسیقی استفاده شده در این بازی واقعا آرامش‌بخش و دوست‌داشتنی است.

دانلود بازی Zenge – Beautiful Puzzle Game در گوگل پلی

بازی های آرامش بخش

ممنون که ما را در این سفر آرامش‌بخش به دنیای بازی‌های اندرویدی همراهی کردید. آیا بازی دیگری را می‌شناسید که حس می‌کنید باید در این لیست قرار می‌گرفت؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Picture of واحد تولیدمحتوا بارسلون

واحد تولیدمحتوا بارسلون

تیم تولیدمحتوای رسانه بارسلون ، اخبار مرتبط با دنیای IT ، ترفندها و چالش های حوزه کامپیوتر و لپ‌تاپ و کنسول های بازی را با شما به اشتراک میگذارد. شما میتوانید سوالات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید تا به بهترین نحو ممکن به آنها پاسخ دهیم.
Picture of واحد تولیدمحتوا بارسلون

واحد تولیدمحتوا بارسلون

تیم تولیدمحتوای رسانه بارسلون ، اخبار مرتبط با دنیای IT ، ترفندها و چالش های حوزه کامپیوتر و لپ‌تاپ و کنسول های بازی را با شما به اشتراک میگذارد. شما میتوانید سوالات و مشکلات خود را با ما درمیان بگذارید تا به بهترین نحو ممکن به آنها پاسخ دهیم.
3.5 2 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
حتما نظرتون رو برای ما بنویسید ...x
()
x

فرم پذیرش شرایط ارائه خدمات

لیست قوانین و مقررات
1. ارائه قبض جهت تحویل کالا الزامی است و مدت اعتبار آن یک ماه است.
2. مدت زمان اعلام وضعیت اولیه دستگاه پس از تستهای فنی، بین 2 تا 3 روز کاری است.
3. شرکت فقط ملزم به رفع ایرادات گزارش شده توسط مشتری خواهد بود.
4. در صورت عدم وجود قطعات یدکی و طولانی شدن مدت زمان تعمیر، مسئولیتی متوجه شرکت نمی باشد.
5. پس از اعلام هزینه در صورت کنسل شدن توسط مشتری ، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان جهت بررسی فنی دریافت می گردد و نیز پس از اطلاع کنسلی به دفتر فنی (از طریق درج در سامانه آنلاین و یا تماس تلفنی)، کالا یکروز بعد به مشتری تحویل داده میشود.
6. دستگاههای تعمیر شده به مدت سه روز از تاریخ تحویل دستگاه، دارای ضمانت در اجرت تعمیر است، لذا قطعات یدکی تعویض شده شامل هیچگونه ضمانتی نیست. (باتری های تعویض شده شامل 5 ماه گارانتی می باشد)
7. معایب مربوط به آب خوردگی قطعات در برخی موارد به طور کامل قابل رفع نبوده و در صورت درخواست تعمیر از طرف مشتری، مشمول ضمانت بند فوق نخواهد بود.
8. در صورت آب خوردگی و صدمات فیزیکی و یا داشتن سوابق قبلی تعمیرات، این مرکز هیچ گونه مسئولیتی در قبال ایرادات احتمالی در حین تعمیر دستگاه مانند خاموشی کامل، محو شدن تصویر ، قطعی تاچ و غیره را ندارد.

امکانات

جناب آقای چراغچی

۰۹۳۵۲۲۲۰۱۷۰

این بخش در حال ویرایش میباشد ...

درحال ساخت